Moland 2022

Moland 2022

Platnost od 14.6.2022 - S2

 

AKCE 2022: Dubová prkna Classic v klidném třídění - z akce vyřazeno 

AKCE 2022: Dubová prkna Living kartáčovaná se suky (Moland Rustica Living Kartáč) S2

AKCE 2022: Dubové parkety Living v laku a oleji - z akce vyřazeno 

 

 

 

Soubory ke stažení

Dřevo jako přírodní materiál je tou nejpřirozenější volbou pro Váš interiér a po staletí přináší do obydlí hřejivou pohodu, vůni, útulnou atmosféru a styl - to jsou parkety Moland...

Molanddánská značka kvalitních dřevěných třívrstvých podlah, která je jedním z největších tradičních distributorů třívrstvých podlah ve skandinávských zemích ; v zemích vyznačujících se velkými klimatickými rozdíly, kde ne všichni výrobci mohou obstát se svými vícevrstvými podlahami – v zimě jsou interiéry extrémně vysušeny díky arktickým mrazům a léto je pak nadprůměrně vlhké.

MASIVNÍ KVALITA A VÝVOJ

V našem mírnějším klimatu pak Moland s velkou rezervou splňuje požadavky kladené na stabilitu dřevěné konstrukce – naprostá většina těchto podlah může být úspěšně použita na podlahové vytápění. Celý široký sortiment Moland je předmětem neustálého vývoje, dánští specialisté neustále sledují trendy v designu interiéru, v oblasti technologií a povrchových úprav při zachování té nejvyšší kvality.

ŠIROKÝ SORTIMENT A ŠPIČKOVÉ ZPRACOVÁNÍ

Největší část kolekce je věnována dubu v různých třídění zejména v provedení plošného vzoru a také dnes aktuální rybinu většího formátu. Kolekce obsahuje samozřejmě osvědčené třípásové vzory. Pečlivá povrchová úprava v oleji, bílém oleji, či šedém oleji, matném a bílém matném laku - to vše v zámkovém provedení Välinge, většina položek v provedení G5 s flexibilním perem na čelním spoji. V kolekci naleznete také jasan, ale také buk , ořech a vybrané exotické dřeviny v různých povrchových úpravách.

SOFISTIKOVANÉ DOPLŇKY

Podlahoviny NORDIC Moland mají pro Vás vyřešený ucelený systém doplňků - dřevěných soklových lišt a také dřevěných schodových hran, vyrobených na míru pro Váš projekt přímo z podlahových profilů ve stejné optice a povrchové úpravě. Nemáte tedy žádné hranice pro realizaci Vašeho projektu!

SKLADOVÁ DOSTUPNOST A RYCHLÉ DODACÍ TERMÍNY

Všechny položky jsou rychle dostupné, jsou skladem v ČR nebo v centrálním skladu v dánském Skyve.

KDO JE NORDIC MOLAND, SKANDINÁVSKÝ SPECIALISTA NA PARKETY?

Skupina NORDIC Moland je jedním z předních výrobců a dodavatelů podlah a stavebních materiálů ve Skandinávii. Vedle dánské centrály v dánském přístavu Skive má pobočky také v Norsku a Švédsku. Již více než 25 let Moland vyvíjí své výrobky v úzké spolupráci se svými dodavateli a odběrateli.

NORDIC Moland se orientuje silně na své zákazníky a spolu se svými regionálními spolupracujícími partnery můžete očekávat prvotřídní poradenství, maximální servis a úzkou spolupráci ve všech malých i velkých projektech, do kterých jste zapojeni.

NORDIC Moland – můžete se spolehnout na skandinávskou kvalitu.

 

Sklad.

Zobrazit mobilní verzi

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz