Par-ky 2020

Par-ky 2020

Platnost od 25.4.2020 - S3

Akční nabídka pro rok 2020

AKCE 2020: Dřevo za cenu vinylu  (Leták) S3

AKCE 2020: Nejodolnější dřevěná podlaha na trhu MASTER 06 (Leták)S1

 

PAR-KY je dřevěná dýhová podlaha s tenkou vrstvou skutečného dřeva, nazývané dýha. Horní vrstva ze skutečného dřeva tvoří jedinečné vzory, bohaté barevné variace, překrásné odrazy světla a živé trojrozměrné efekty. Takto je možné odlišit přírodní výrobek od jeho imitace, jako je například laminát.

A k tomu navíc dýhová podlaha vyzařuje teplo a vytváří atmosféru luxusu a snadno se udržuje. Dýhovaná podlaha PAR-KY je vynikající volbou pro ty, kteří staví nebo rekonstruují.

Soubory ke stažení

Důvody, proč si vybrat Par-ky

Z pravého dřeva

Každá lamela Par-ky má vrchní vrstvu ze skutečného dřeva. Z toho důvodu naše podlahy vypadají jako masivní. Stejně jako v přírodě neexistují dva stejné stromy, neexistují ani dvě stejné lamely Par-ky. A navíc je dřevo tak příjemně teplé na dotek.

 

Hygienická

Každá zkosená hrana mezi dvěma Par-ky lamelami má proti vodě impregnovaný antibakteriální okraj. To znamená, že se bakterie nemůžou usadit mezi lamelami. Tím je podlaha nejenom čistá, ale také hygienická.

 

Ideální pro podlahové vytápění

Všechny podlahy Par-ky umožňují rychlé vedení tepla, rychleji než jiné dřevěné podlahy, což z nich dělá dokonale vhodné podlahy pro podlahové vytápění, opravdu všechna provedení Par-ky jsou ideální podlahy na podlahové vytápění!

  Par-ky deluxe+ 06, twist+ 06 Par-ky lounge 06 Par-ky pro 06
Tepelný odpor: 0.0820 m2K/W 0.0493 m2K/W 0.0430 m2K/W

Naše užitečné rady pro instalaci na podlahové vytápění naleznete zde

 

Odolnější než masivní podlaha

Par-ky podlaha je nejen pevná, ale také velmi odolná vůči protlakům. Každá podlahová lamela je velmi odolná díky velmi tvrdé desce s vysokou hustotou (HDF). Dýha je nalepena na tuto desku a spolu s 8 vrstvami laku to vede k vyšší odolnosti vůči protlakům než u masivních dřevěných podlah a nebo u podlah třívrstvých se silnější nášlapnou vrstvou.

 

Dvakrát tak odolná

Tajemství našich odolných podlah spočívá v systému DSI. DSI je zkratka pro Double-Sided Impregnation (impregnace ze dvou stran). Během procesu lisování, je lepidlo vlisováno tak hluboko do dřeva, dokud není dosaženo úrovně saturace pórů až z 97%. Následně se aplikuje ultraodolný lak v osmi vrstvách na horní část dřevěné dýhy. Dřevo absorbuje lak, který je v kontaktu s lepidlem. Díky této technice je dřevo zcela nasyceno a horní vrstva se stává velmi odolnou.

 

Všechny výhody laminátu

S Par-ky máte všechny praktické výhody laminátu, aniž byste skutečně ve Vaší domácnosti laminát použili. Podlahy se snadno udržují a jsou dodávány s praktickým zámkem Uniclic®. Další a vítaná výhoda: cena podlahy Par-ky začíná na stejné ceně jako kvalitní laminát.

 

Dýhovaná podlaha Par-ky zlepšuje kvalitu ovzduší

Je ověřeno, že kvalita ovzduší je lepší v místnostech, kde byla nainstalována podlaha Par-ky. Jak je to možné? Pro povrchovou úpravu našich produktů používáme vodou ředitelné mořidla, lepidla bez VOC (těkavé organické sloučeniny) a laky bez rozpouštědel. HDF desky (High Density Fibreboard), používané jako základ našich podlah, jsou toho nejvyššího stupně tvrdosti. To umožnilo našim podlahám získat v Evropě emisní stupeň A, a některým řadám Par-ky dokonce emisní stupeň A+.

 

Zvuk masivu

Kolekce twist+ 06 a deluxe+ 06 mají 2 mm korkovou podložku, která při chůzi vytváří zvuk masivu, srovnatelný s celoplošně lepenou dřevěnou podlahou.

 

15 až 20 let záruky

Dýhovaná podlaha Par-ky je výrobkem Decospan Group, evropské jedničky na trhu v oblasti zpracování dýhy. Mnohaleté zkušenosti a zaměření na inovace přispívají ke kvalitě a spolehlivosti výrobků Par-ky. Jelikož jsme přesvědčeni o kvalitě našich dýhovaných podlah, poskytujeme záruku od 15 do 20 let , v závislosti na systému lakování:

Brushed (kartáčovaná)
Kartáčovaný povrch zvýrazňuje přirozenou strukturu dřeva. Tyto podlahy jsou také lakovány matným lakem, který zachovává přirozený vzhled dřeva. Tato povrchová úprava je mnohem odolnější než olejové provedení, ale o něco méně odolná, než hladká lakovaná povrchová úprava (záruka 15 let).

Stáhněte si záruční podmínky pro řady BRUSHED: twist+ 06deluxe+ 06lounge 06pro 06.

Sealed (Lakovaná)
K získání hladkého povrchu uzavíráme póry dřeva lakem. To poskytuje mimořádně silný ochranný povlak na povrchu přírodního dřeva a podlaha se stává vysoce odolnou proti vlhkosti a nečistotám. Pro použití v kuchyni doporučujeme zejména tuto povrchovou úpravu (záruka 20 let).

Stáhněte si záruční podmínky pro řady SEALED: twist+ 06deluxe+ 06lounge 06pro 06.

 

Naše podlahy jsou udržitelné

Značka Par-ky miluje dřevo, takže jsme velmi opatrní s používáním tohoto cenného přírodního zdroje. Optimalizujeme využití této suroviny tím, že používáme skutečné dřevo pouze jako tenkou vrchní vrstvu. Kromě toho veškeré naše dřevo pochází z dobře ošetřovaných lesů. Toto je zaručeno osvědčením "Pure Wood".

 

Údržba a opravy

Tak snadná údržba

K čistění Par-ky podlahy bez poškození laku doporučujeme používat náš Par-ky cleaner. Byl speciálně vyvinut pro odstranění nečistot a zároveň k ochraně dřeva. Par-ky cleaner je dostupný ve dvou formách v závislosti na Vašich preferencích:

Wood Floor Cleaner (1000 ml): Cleaner musí být ředěn vodou

Ready do use Wood Floor Cleaner (500 ml spray): Praktické použití, můžete nastříkat přímo na podlahu

 

Opravná pera

Malé škrábance lze snadno opravit. Par-ky vyvinula "opravné pero" pro každou podlahu. S tímto perem jdou snadno opravit drobné škrábance na podlaze. Je k dispozici balení s 1, nebo 2 pery, v závislosti na odstínu Vaší Par-ky podlahy. Po opravě se již špína nedostane do poškrábaného místa. Návod na použití je k dispozici zde

 

Opravný vosk

Malá prasklinka, snadná oprava. Par-ky také vyvinula opravný vosk pro hlubší díry. To umožňuje opravu hlubších, lakem prostupujících děr, čímž chrání podlahu proti průniku vlhkosti. Sada opravného vosku obsahuje 7 kostek vosku, tavící nástroj, čistící hřeben. Instrukce na použití sady lze nalézt na obalu, nebo zde.

 

Rozsáhlejší poškození, žádná katastrofa

Díky zámkovému spoji Uniclic® můžete i v případě většího poškození snadno nahradit lamelu uprostřed podlahy a to za pomoci nástroje Par-ky Bulldog. Obraťte se na svého prodejce. Instrukce na použití můžete nalézt zde a užitečné video lze nalézt zde.

 

Podlahu par-ky nemusíte brousit

Výhodou je, že podlahu nemusíte již brousit. Díky DSI systému lakování a ultrasilné HDF desce, je jakékoli promáčknutí téměř nemožné a i když by k tomu došlo, nemůže promáčknutí být hlubší než 0,6 mm. V extrémních situacích lze použít další vrstvu laku, lakování však může být provedeno pouze odborníkem. Protože podlahu Par-ky není třeba brousit, ušetříte tím spoustu času a peněz a vyhnete se spoustě prachu.

Zobrazit mobilní verzi

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz