Quick Step 2022

Quick Step 2022

Platnost od 01.4.2022 - S2

INFO: Produkt je nedostupný !

Chcete-li mít teplý a půvabný domov, nic nepřekoná majestátnost dřevěné podlahy QUICK STEP. Nikdy vás neunaví její neobyčejná krása a radost z ní budete mít po celou dobu její existence. Krásná podlaha je navíc ideálním základem každého stylu a každého interiéru.

Soubory ke stažení

1.Podlahy se srdcem pro přírodu

PEFCDřevo je jedinou obnovitelnou surovinou pro podlahové krytiny. Veškeré dřevo, které používáme na parketové podlahy Quick-Step, je pečlivě prověřováno a vybíráno, aby se s jistotou určil jeho ekologický původ. Naše lepidla, laky a oleje splňují nejpřísnější mezinárodní emisní normy. Používáme jen účinné a trvalé výrobní procesy. Buďte bez starostí. Můžete se ze své dřevěné podlahy těšit s vědomím, že byla vyrobena s ohledem na životní prostředí.

2. Navrženy s vášní

Parketové podlahy Quick-Step jsou navrhovány s vášní pro dřevo. Tato vášeň se odráží v autentickém charakteru, textuře a vysoké kvalitě povrchové úpravy našich podlah. Výsledkem jsou také skutečně jedinečné produkty, například podlahy Quick-Step Variano vyrobené ze starých prken ve více šířkách.

3. Okamžitá radost

Na rozdíl od jiných dřevěných podlah vaše dřevěná podlaha Quick-Step nevyžaduje žádnou poinstalační práci. Veškeré parketové podlahy byly ošetřeny v naší továrně buď sedmi vrstvami laku s ochranou proti UV záření, nebo dvěma vrstvami kvalitního modifikovaného oleje, takže není zapotřebí žádné broušení; nevzniká žádný nepořádek a prach a není nutné žádné lakování, olejování či natírání. Můžete si novou podlahu začít užívat hned, jakmile je položena.

4. Více než jen podlaha

Sladěné doplňkyQuick-Step je více než jen podlaha. Můžeme vám nabídnout všechny potřebné nástroje pro dokonalou instalaci a zakončení, jako jsou sokly, profily a prostředky údržby. Kromě toho vám profesionálové z našich prodejen rádi sdělí cenné rady a tipy na to, jak podlahu Quick-Step nainstalovat a zakončit.

 

5. Rychlá instalace

Instalace parketové podlahy Quick-Step je díky patentovanému a světově proslulému zacvakávacímu systému Uniclic Multifit hračkou. Tento jedinečný zacvakávací systém pro instalaci spouštěním jsme specificky vyvinuli pro naše dřevěné podlahoviny. Díky instalačnímu systému Uniclic Multifit lze podlahu položit kdekoli, rychle a snadno. Podlahu si můžete položit sami nebo si ji nechat položit. Volba je jen na vás.…

6. Záruka po celou dobu životnosti

Záruka po celou dobu životnostiSpolečnost Quick-Step vkládá do svých dřevěných podlah tolik energie, know-how a odhodlání, že si je můžete užívat, jak dlouho budete chtít. Na důkaz tohoto odhodlání poskytujeme záruku na celou dobu životnosti našich podlah, soklů a profilů.

Poznámka: Použití jiných než originálních řešení Quick-Step může podlahu Quick-Step poškodit. V takovém případě záruka poskytovaná společností Quick-Step přestává platit. Doporučujeme používat pouze řešení Quick-Step, která byla speciálně navržena a testována pro použití s podlahami Quick-Step.

Zobrazit mobilní verzi

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz