Scheucher MULTIflor 2022

Scheucher MULTIflor 2022

Platnost od 18.4.2022 - S2 - změna ce vyhrazena

MULTIFLOR spojení dvouvrtstvé a třívrstvé podlahy.

Soubory ke stažení

SCHEUCHER - MULTIFLOR

MULTIflor®

 

Objevte novou generaci dřevěných podlah.

MULTIflor® naprosto splňuje veškeré požadavky moderních stavebních technologií. Široký sortiment nejoblíbenějších druhů a barev podlah Scheucher, jak v provedení prkno a parketa, tak včetně možnosti pokládky do tzv. „francouzského stromečku“. 

Průkopníkem. Dřevěné podlahy MULTIflor® vznikly spojením toho nejlepšího, co nabízí 2 - vrstvé a 3 - vrstvé podlahy. Při nízké stavební výšce je zachována nášlapná vrstva 3,6 mm, to vše se zámkovým spojem NOVOLOC 5G a v široké atraktivní nabídce povrchových úprav a barev.

 

MÉNĚ JE VÍCE. Jeho nízká stavební výška 9,8 mm je revolucí sama o sobě. Díky ní lze pokládky realizovat bez zbytečně velkých výškových rozdílů mezi dřevěnou podlahou a ostatními podlahovinami, jako jsou například laminátové podlahy, dlažby apod.

Dřevěnou podlahu MULTIflor® lze také vícekrát renovovat. Ač se snížila celková výška podlahy na 9,8 mm, nášlapná vrstva 3,6 mm byla zachována.

 

VĚTŠÍ VÝBĚR. U dřevěných podlah MULTIflor® firmy Scheucher si můžete vybrat z těchto dřevin: dub (včetně pařeného a kouřového), americký ořech, buk pařený a jasan, které prakticky patří mezi nejprodávanější druhy podlah Scheucher. V nabídce jsou jak klasická parketová provedení, tak čtyři různé formáty prken či exkluzivní parkety, které se pokládají do tzv. francouzského stromečku (2 formáty - 9.8x140x500 mm / 60° a 9.8x140x740 mm / 45°), který je tak poprvé dostupný s technologií NOVOLOC 5G. Samozřejmostí je velký výběr povrchových úprav a barev, které opět patří k těm nejprodávanějším z nabídky dřevěných podlah Scheucher. 

 

SNADNĚJŠÍ POKLÁDKA. Tato novinka přináší spoustu benefitů jak pro uživatele podlahy, tak pro profesionální kladeče. Zákazník shánějící 2 – vrstvou podlahu má nyní konečně k dispozici velmi široký výběr podlah, dřevin a barev. Získá ideální podlahu na podlahové vytápění díky nízkému tepelnému odporu (RT = 0,058m²K/W) a přitom nemusí slevovat ze svého výběru. Podlaha má navíc stejnou výšku jako například keramická dlažba. Podlahu je potřeba celoplošně přilepit k podkladu, tudíž kladeč nepřijde o svoji práci, tu mu naopak výrazně zjednoduší zámkový spoj NOVOLOC 5G. Tato technologie umožní zrychlit pokládku a hlavně zlepšit výsledný vzhled podlahy – jednotlivé lamely jsou spojeny perfektně a beze spár, a to i na krátkých stranách lamel. Toto platí též pro pokládku parket do tzv. „francouzského stromečku“.  

 

 Skladba podlahy MULTIflor:

  

1) Povrchová úprava Tenseo (lak) nebo Seda (voskový olej)

2) 3,6 mm silná nášlapná vrstva z ušlechtilého dřeva

3) zámkové spoje jsou napuštěny impregnací, která je chrání proti vlhkosti a aby se zabránilo vrzání

4) 6,2 mm silná deska z březové překližky lepenou pěti vrstvami vodovzdorného lepidla

 

Zobrazit mobilní verzi

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz