START WOOD 2022

START WOOD 2022

Platnost od 1.5.2022 - S2

Nabízíme 2 kolekce dřevěných podlah START WOOD:

1) START WOOD HDF

2) START WOOD NOVARA

 

Soubory ke stažení

START WOOD HDF

Dřevěné krytiny START WOOD HDF jsou třívrstvé krytiny s nosnou deskou HDF a komplexní ochranou proti vlhkosti, systémem AquaSafe. Vysoká hustota nosných desek HDF (890-930 kg/m3) má zásadní vliv na tvarovou stabilitu, mechanické vlastnosti, prostup tepla, snížení kročejového a prostorového hluku i vysokou odolnost proti průrazu. Nášlapná vrstva 2,5 mm ušlechtilého dřeva, je z hlediska technických vlastností, možnosti opracování i případného broušení v budoucnu, tou nejlepší a nejekologičtější variantou.

Díky inteligentní třívrstvé struktuře jsou i veškeré dřevěné krytiny START WOOD HDF vhodné pro použití s teplovodními podlahovými topnými systémy.

 

START WOOD NOVARA

Vícevrstvé dřevěné dubové podlahy jsou v současnosti velmi používané . A to nejen kvůli tomu, že jsou vhodné na podlahové topení, ale také díky jejich stabilní konstrukci. Vícevrstvé dřevěné podlahy START WOOD NOVARA jsou absolutně nerozeznatelné od masivních dubových podlah, protože horní nášlapná vrstva se rozřezává právě z masivních dubových podlah a i u těchto dřevěných podlah platí ,že si můžete vybrat z velké nabídky povrchů a barev.

Více na : https://www.podlahystart.cz/sortiment/drevene-podlahy

PRKNO_1

Zobrazit mobilní verzi

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz