Egger PRO 2018 - 2020

Egger PRO 2018 - 2020

Platnost od 16.5.2020 - S2

Laminátové podlahy se dlouhodobě těší velké oblibě. Kromě příznivé ceny, jednoduchosti a rychlosti pokládky si své místo na slunci vysloužily především tím, že dokážou věrně imitovat vzhled například dřeva, mramoru, korku, kamene či kovu – a to prakticky v jakékoliv barvě či vzoru. Kolekce EGGER pro roky 2018-2020 je toho jen důkazem.

Katalog ke stažení zde.

Soubory ke stažení

EGGER PRO 2018

 Nová řada podlah EGGER Pro umožňuje přizpůsobit vlastnosti podlahy požadavkům jednotlivých místností. Díky této kolekci lze zachovat stejný dekor v celém bytě. Do vstupní haly budeme asi preferovat především odolnost. V dětském pokoji by měla být podlaha příjemná, teplá, ale zároveň i odolná a dobře tlumící hluk. V obývacím pokoji by měla podlaha navozovat klidnou a útulnou atmosféru. Ani vysoká vlhkost či voda v koupelně není problém pro systém Aqua+. Jeden dekor je vyráběn ve třech typech podlah: EGGER PRO LAMINÁT, EGGER PRO DESIGN, EGGER PRO COMFORT. Všechny tyto typy podlah mohou být kombinovány díky svým vzájemně přizpůsobeným spojovacím profilům. Náš vyškolený personál Vám doporučí vhodný typ podlahy pro tu kterou místnost.

 

Technologie Aqua+

Díky speciálně vyvinuté nosné desce jsou tyto podlahy vhodné dokonce i k použití ve vlhkých a komerčních prostorách! Jsou výrazně výhodnější než dlažba, a jsou přitom zároveň hygienické a útulné. Tyto podlahy je dokonce možné čistit pomocí parního čističe. 

 

Povrchy

Povrchová struktura dává laminátovým podlahám EGGER nejen výrazně autentický charakter, zajišťuje také maximální bezpečnost při chůzi po podlaze. Vaše děti se sice rády kloužou – tuto radost jim ale naše podlahy úmyslně nedopřejí.  Aby nedocházelo k vytváření elektrostatického náboje, mají podlahy EGGER antistatickou úpravu.

    

    Omnipore - elegantní přírodní dřevní pór              Natural pore - autentická struktura dřeva             Matex - nepravidelná, hrubá struktura

                                             

      Deep skin - výrazná hluboká struktura                   Smoothtouch - přírodní a sametový povrch

 

Struktura laminátové podlahy EGGER:

1) Odolný povrch s vysokým stupněm otěru

2) Dekorativní tapeta

3) HDF swell barrier+ dřevěná nosná deska

4) Protitah 

 

Na základě technického prověření a posouzení různých kombinací (EGGER Laminátových podlah a podložek, které pro ně jsou či nejsou vhodné ), bychom rádi podali následující obecné doporučení:
Abychom předešli problémům po pokládce laminátových podlah, doporučujeme použití podložek vhodných pro laminátové podlahy s clik systémem – dle požadavků výrobce s celkovou tloušťkou maximálně 3 mm. Kromě toho musí být použitá podložka stabilní co do tvaru a tlaku, co se týče stlačitelnosti, může být stlačitelná pouze lehce. Minimální požadavek na pevnost v tlaku je 6,5 t/m² (65 KN/m²).
Při použití podložek, které nesplňují výše uvedené požadavky, hrozí riziko poškození položené laminátové podlahy. Tato možná poškození jsou výsledkem použití nestabilní vrstvy složené z laminátové podlahy a příliš tlusté nebo měkké podložky.
Díky našim zkušenostem a naší odpovědnosti ve vztahu k zákazníkům, můžeme akceptovat pouze podložky, které splňují výše popsaná kriteria. Abychom předešli zbytečným reklamacím, žádáme Vás o pozornost k tomuto doporučení.

 

 

Zobrazit mobilní verzi

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz