Quick Step 2023

Quick Step 2023

Platnost od 1.5.2023 - S1

 

Laminátové podlahy Quick-Step jsou vrstvené podlahy postavené na vodotěsné, lepené dřevotřískové desce. Laminátové podlahy jsou k dispozici v téměř nekonečném množství designů a barev – vytvořených na základě vysoce přesného zpodobnění dřeva, keramiky, kamene apod.

Soubory ke stažení

Laminátové podlahy s až 25letou zárukou Jak toho dosahují?

1. Až 10krát odolnější proti poškrábání

Vrchní vrstva laminátových podlah Quick-Step má ultra-ochrannou vrstvu Scratch Guard, takže si krásnou podlahu s přírodním vzhledem můžete užívat ještě déle.

2. Jádro vysoce odolné proti nárazům

Ve společnosti Quick-Step vyrábíme vlastní dřevotřískové desky špičkové kvality. V kombinaci s vrchní vrstvou ošetřenou technologií Scratch Guard to znamená nejlepší možnou ochranu podlahy proti padajícím předmětům, jehlovým podpatkům apod.

 

3. Pevné zacvakávací systémy Uniclic a Uniclic Multifit

Patentované a světově proslulé zacvakávací systémy Uniclic a Uniclic Multifit nejen umožňují rychlou a snadnou instalaci podlahy, ale jsou také mnohem pevnější a odolnější než alternativní systémy.

4. Záruka proti postříkání kapalinou

Vodotěsná lepená základová deska a pevnost našich zacvakávacích systémů v tahu (předpětí) nabízí vynikající ochranu proti povrchové vlhkosti, například proti rozlitým nápojům.*

5. Odolné proti popálení cigaretami

Díky ultra-odolné vrchní vrstvě jsou laminátové podlahy Quick-Step odolné proti popálení cigaretami.

6. Odolné proti působení světla a slunečního záření

Laminátové podlahy Quick-Step nevyblednou, pokud jsou vystaveny běžné intenzitě (slunečního) světla.

 

7. Antistatický povrch

Každá podlaha Quick-Step je ošetřena patentovanou, trvale antistatickou povrchovou vrstvou, která eliminuje nepříjemné elektrostatické výboje a přitahuje podstatně méně prachu než jiné podlahy.

8. Masivní zvuk

Desky z tvrdého jádra používané pro naše podlahy byly optimalizovány pro každodenní použití a ve spojení s podkladovou vrstvou Quick-Step produkují příjemný zvuk.

Poznámka: Použití jiných než originálních řešení Quick-Step může podlahu Quick-Step poškodit. V takovém případě záruka poskytovaná společností Quick-Step přestává platit. Doporučujeme používat pouze řešení Quick-Step, která byla speciálně navržena a testována pro použití s podlahami Quick-Step.

Poznámka: Laminátové podlahy Quick-Step Creo & Classic jsou dodávány s 20letou Zárukou.

*Tato možnost není u laminátových podlah Creo & Classic dostupná.

Sklad.

Zobrazit mobilní verzi

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz