Ceresit 2023

Ceresit 2023

Platnost od 1.5.2023 - S1

Podlahové systémy CERESIT kromě vysoké úrovně jednotlivých produktů charakterizuje i systémovost, tedy ucelený program pro kompletní řešení pokládky – od základního ošetření podkladů přes lepení nejrůznějších druhů krytin až po jejich následnou údržbu.

Soubory ke stažení

OBLAST POUŽITÍ

Vyrovnání podlah

Vyrovnávací hmoty jsou dnes nepostradatelnou součástí procesu sanace podkladů před položením podlahové krytiny. Sortiment Ceresitu nabízí celou řadu samonivelačních, stěrkových a vyrovnávacích hmot pro úpravu savých i nesavých podkladů.

Renovace podlah

Veškeré kroky při lokální i kompletní renovaci stávajících podlah lze realizovat s materiály Ceresit.

Lepení podlahových krytin

Výčet podlahových krytin, které je možné přilepit lepidly Ceresit, zahrnuje nejrůznější materiály: dřevěné, textilní, laminátové, PVC, přírodní linolea, kaučuk a další druhy.

Laky a oleje na parkety

Ceresit uvedl v roce 2002 na trh novou řadu materiálů pro tmelení, lakování a ochranu dřevěných podlah a parket. Jedná se o základní nabídku laků na vodní bázi, parketové tmely a dvousložkové vrchní polyuretanové laky, rozpouštědlový parketový tmel Fugenkitt, stále více oblíbenější oleje, čisticí prostředky a řadu dalších doplňků - tedy kompletní systém, což je právě přednost Ceresitu.

Ošetřování podlahových krytin

Katalog Ceresitu představuje i kompletní řadu čisticích a ošetřujících prostředků PRO na čištění a povrchovou ochranu nejrůznějších druhů podlahových krytin – dřevěné parkety, korek, lamináty, přírodní linoleum, PVC, CV, kaučuk, keramickou dlažbu atd.

 

Sklad.

Zobrazit mobilní verzi

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz