Dr. Schutz , Eukula 2022

Dr. Schutz , Eukula 2022

Platnost od 19.7.2022 - S2

Společnost Dr. Schutz® Group je v Evropě číslo  v oblasti renovace, ošetřování a čištění podlahovin. Rok 1955 byl rokem zrodu původně malé firmy Chema Chemie, která se postupem času proměnila v dnešní výrobně-obchodní skupinu Dr. Schutz® Group. Za 60 let se mnohé změnilo. Byla postavena nová továrna na zelené louce, rozšířena výzkumná a vývojová laboratoř, postaveno nové školicí centrum Dr. Karl Schutz Schulungsakademie a mnoho jiného. Dr. Schutz® Group se stal stálicí a celosvětově silným hráčem v oblasti čištění, ošetřování, ochrany a renovace všech typů podlahovin. V současné době patří do skupiny tyto značky: Dr. Schutz®, eukula® a scratchnomore®. Krátké představení společnosti vám zprostředkuje toto video.

Katalog ke stažení zde.

Soubory ke stažení

 

 

 

Produktové systémy Dr. Schutz® jsou ideální pro všechny elastické podlahy - PVC, vinyl, linoleum, kaučuk, pro lité podlahy cementové, polyuretanové a epoxidové, pro laminátové podlahy, textilní podlahy a kusové koberce. Renovační nátěry na tvrdé podlahy jsou buď transparentní (extramatné, matné, lesklé) nebo barevné dle RAL, NCS2 a Sikkens, což umožňuje nekonečné možnosti grafiky na podlahách. Pro koberce se mimo suchého čištění nabízí také impregnační nástřiky.

 

 

Značka eukula® nabízí kvalitní a velmi komplexně provázaný sortiment povrchových úprav pro dřevěné a korkové podlahy. Oleje a barevné oleje je možné používat samostatně nebo přelakovat některým 2K-polyuretanovým lakem strato. Tvrdé voskové oleje snáší maximální objektové zatížení. Pro dřevo se nabízí několik louhů, které dokáží krásně podbarvit dřevinu před olejováním a mnoho jiných možností. eukula = to nejlepší pro vaše dřevo a korek!

  

Finalit Komplett-Steinpflege GmbH je významný rakouský výrobce specializující se na ošetřování kamene a keramiky, který se v posledních letech vypracoval na evropskou  v oblasti ochrany kamene. Tváří firmy je sama její majitelka a jednatelka paní Ing. Mag. Margit Leidinger, která pokračuje v práci svého otce. Kamenický mistr s více než 50 letými zkušenostmi, p. Kurt Leidinger, začal společně se svým přítelem chemikem vyvíjet produkty pro čištění a impregnaci kamene, neboť nebyl spokojený s tím, co doposud používal. Cílem bylo vyvinout produkty, které by uměly komunikovat s látkami obsaženými přímo v kamenech. Téměř 30 let používal výrobky pouze pro vlastní potřebu a pro potřeby kolegů v kamenické branži. V roce 1998 vstoupila do rodinného podniku jeho dcera Margit, založila výrobně-obchodní společnost Finalit Komplett-Steinpflege GmbH a rozšířila značku Finalit do 24 zemí světa. Krátké představení firmy obsahuje toto video. Další filmy o významných zakázkách firmy Finalit si můžete prohlédnout v sekci VIDEA.

Systémy Finalit® jsou vhodné pro mramor, žulu, pískovec, vápenec, přírodní a umělý kámen všeobecně, keramiku, kameninu, Cotto, cihlu, kabřinec, Solnhofenský kámen, beton, teraso, vymývaný beton, omítky, dřevo, kov, plasty a sklo. Značka Finalit® má velké množství významných celosvětových referencí na památkách, komerčních stavbách, hotelích, letištích, nádražích atd. Top produkt Finalit Nr. 20 Horká impregnace dokáže pronikat až 2 cm do povrchu a má dlouhodobý ochranný účinek na podlahách (5 a více let) i fasádách (10-20 let).

 

 

Dr. Schutz®, eukula® a Finalit® = trojnásobná síla, dlouhá životnost a kvalita povrchových úprav.

Zobrazit mobilní verzi

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz